MRIZI

Në këtë seksion mund t'i gjeni disa ne batutat e Besimit, kohe pas kohe

Afrohet nje person I panjohur: Besim a ban ja dy minuta me mi fale...

Besimi: O qee merre krejt oren, vec lem rahat...

Vajza u vesh u pispillos.. Babi : ku po iken moj bije tani ne gjysme te nates..?

Vajza : ne banjo babi me duhet urgjentisht nje foto e re profili.

Ajo : shpirt me duket vetja shum e shendoshe, e shemtuar dhe e plakur. Tlutem me bej nje kompliment.

Ai : zemer ke shikim shum te mire…

Ajo – zemer cfare pozicioni te pelqen ty..?
Ai – te kam kryt afer shtegut te rrymes me mush telefonin …

{

ABONOHUKETU


}